Kozmetička/Vizážistka

Alpha-H Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 10/F, Bratislava 82103, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s klientmi v oblasti starostlivosti o pleť
- ošetrenie pleti a líčenie
- poradenstvo ohľadom starostlivosti o pleť a líčenia
- predaj v kozmetickom salóne
- práca s pokladňou
Možnosť zapojiť sa aj do:
- pomoc pri komunikácii so salónmi, ktoré sú odberateľmi našej značky
- pomoc s distribúciou

- bezplatné zaškolenie na kozmetiku s ktorou pracujeme
- flexibilná pracovná doba
- variabilná pracovná náplň
- možnosť pracovného rastu (keďže sme dovozca kozmetiky pre slovenský trh, hľadáme človeka, ktorý má potenciál starať sa aj o veľkoobchodnú činnosť)
- motivačný systém odmeňovania
- príjemné pracovné prostredie a atmosféra

- životopisy s krátkym motivačným listom posielajte na [email protected], uveďte telefonický kontakt
- osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetička

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- pozitívny a priateľský prístup
- entuziazmus
- zvládanie stresu
- chuť učiť sa
- anglický jazyk výhodou

Výhradný distribútor austrálskej lekárskej pleťovej kozmetiky pre SR a ČR hľadá príjemne vystupujúcu kozmetičku s profesionálnym prístupom k práci, ktorá má chuť stať sa členom tímu v kozmetickom salóne Alpha-H. Podrobnejšie informácie o spoločnosti nájdete na www.alpha-h.sk

Alpha-H Slovakia, s.r.o. prevádzkuje vlastný salón v Bratislave a zásobuje kozmetické salóny po celom Slovensku.
ID: 1570308  Dátum zverejnenia: 2.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou