Mistr zkušebny/vedoucí technik – test AGV vozíků

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou automaticky vedených skladových a vozíkových systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Mistr zkušebny / vedoucí technik – test AGV vozíků

Odpovědnost:
- Mezi hlavní úkoly patří koordinace veškerých aktivit v oblasti přípravy výroby / testy, výrobní plánování, plánování zkoušek prověření a zajištění všech organizačních procesů vždy k dosažení požadované kvality ve firmě a u zákazníka. Zajišťuje doložitelné zkušební postupy, zjištění případných možných poruch a zavedení odpovídajících opatření. Hlavním úkolem je ve spolupráci s konstrukcí, výrobou a manažerem kvality, jakož i udržování aktuální dokumentace kvality.

Pracovní náplň:
- Spravovat a dokumentovat parametry sw pro komponenty,
- Zpracování návodů týkajících se programování a parametrů
- Úzká spolupráce při konstrukčním zpracování a rozvržení umístění jedn. komponent AGV
- Školení zaměstnanců a zákazníků včetně vyhotovení školící dokumentace
- Uvádění do provozu ve firmě a u zákazníků, doprovod výroby, servis a údržba
- Plánování nasazení a kapacity personálu spolu s vedením výroby
- Spolupráce při vyjasňování projektových úkolů a požadavků na zkoušky
- Zahraniční služební cesty - uvádění do provozu, servis, školení, ...
- Spolupráce / podpora při vedení projektové dokumentace
- Instalační a zaměřovací práce
- Dohled / dozor nad přejímkou funkcí zařízení
- Podpora odborného personálu v případě potřeby
- Organizace a péče o sklad malých dílů
- Správa, kontrola a přezkoušení měřících přístrojů a E-nástrojů ve spolupráci s podporou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou a různorodou oblast působení
- Práci ve vysoce motivovaném týmu
- Flexibilní pracovní dobu

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba automaticky vedených skladových a vozíkových systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Více než 5 - leté zkušenosti (ve zkušebně, jako servisní technik nebo uvádění do provozu).
- Znalost procesních postupů při uvádění do provozu - nutností
- SŠ/VŠ - technického zaměření
- Zkušenosti z jednání se zákazníky
- Znalost práce se SW- nástroji
- Dodržování norem a standardů
- Znalost elektro- dokumentace a předpisů
- Znalost NJ- podmínkou, AJ- výhodou
- Zkušenosti s vedením zaměstnanců
- Odpovědnost a zodpovědný přístup k práci
- Společenský, přátelský a týmový hráč
- Samostatnost a flexibilita
- Odolnost vůči stresu
- Řidičský průkaz „B“

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2022138  Dátum zverejnenia: 20.2.2015