Boutique Manager v ALO diamonds Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ALO diamonds je značka československej klenotníckej spoločnosti, zaoberajúca sa vlastnou výrobou diamantových šperkov. Na trhu pôsobí už dvadsať rokov a za túto dobu získala prestížne postavenie nielen na našom trhu, ale aj v zahraničí.

Hľadáme silnú a vyzretú osobnosť, na pozíciu butik manažéra značky ALO diamonds v butiku ALO diamonds v OC v Bratislave.
Osobnosť, ktorá má profesné skúsenosti, schopnosť budovať a rozvíjať pozitívne vnímanie značky, riadiť obchodný tím, dosahovať kľúčové výkonnostné kritériá a obchodné plány.

V profesnom zameraní kandidáta musí byť jednoznačně preukázateľná úspešná obchodná minulosť a obchodné kariérne zameranie, strategické myslenie, vysoké pracovné nasadenie a bezúhonnosť.

Obchodný manažér na dennej báze vedie tím odborných predajcov butiku, zabezpečuje a organizuje chod príslušného butiku, stretáva sa so stálymi i potencionálnymi klientami, aktívne realizuje obchodné stretnutia a spoločenské akcie.
Využívá podporu centrály spoločnosti, reprezentuje hodnoty a renomé spoločnosti ALO diamonds na TOP spoločenských akciách a vyhľadáva obchodný potenciál v príslušnom regióne.

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie

  • Zodpovednosť za predajné výsledky

  • Obchodné a komunikačné znalosti na vysokej úrovni

  • Prax a skúsenosť s vedením a motiváciou pracovného tímu

  • Procesný controlling

  • Schopnosť priamej aktívnej komunikácie s klientami

  • Organizácia a koordinácia spoločenských akcií

  • Znalosť práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni

  • Ochota učit sa a pravidelne sa vzdelávať

  • Časová flexibilita, loajalita

  • Referencie od predchádzajúceho (predchádzajúcich) zamestnávateľa, výpis z registra trestov

Ponúkame

  • Práca v stabilnej a silnej československej spoločnosti

  • Motivujúce finančné ohodnotenie, zamestnanecké benefity (stravné lístky, multisport kartu, zamestnanecké výhody) a elegantnú uniformu

  • Možnosť karierného rastu

  • Prepracovaný systém školení

  • Príležitosť k sebarealizácii

  • Zamestnanecké výhody

Ak vás tato ponuka zaujala, pošlite nám životopis s fotografií prostredníctvom forumulára. Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3033042  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.