Senior Sales Professional v ALO diamonds Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem predávať krásne šperky a s našimi klientami prežívať významné okamihy?

Láka vás objavovať svet diamantov?

Chcete sa stáť členom skvelého tímu profesionálnych predajcou v našom butiku v OC v Bratislave?

Ak ste zamarený/á na výsledok, máte pozitívny prístup k zákazníkovi a preukázateľné predajné dôvodnosti?

Potom hľadáme práve vás.

Čo od váš očakávame?

· Obchodné a komunikačné dôvodnosti na vysokej úrovni

· Úsmev a pozitívny prístup ku klientom i ku kolegom

· Samostatnosť v prístupe k práci a zodpovednosť za výsledky

· Preukázateľné skúsenosti v oblasti klientského a zákazníckeho servisu a predaja min 5 rokov

· Priamu aktívnu komunikáciu s klientom

· Schopnosť práce v tíme

· Časovú flexibilitu

· Ochotu učiť sa, pravidelne sa vzdelávať

· Vlastnú iniciativu a schopnosť prinášať nové nápady

· Prax a skúsenosti v oblasti predaja luxusného tovaru výhodou

· Komunikatívnu znalosť cudzieho jazyka – výhodou

· Minimálne stredoškolské vzdelanie

· Referenciu od predchádzajúceho (predchádzajúcich) zamestnávateľa

· Výpis z registra trestov

· Schopnosť začleniť sa do tímu profesionálov, ktorý sa zakladá na loajalite a dôvere

Čo vám môžeme ponúknuť?

· Zaujímavé platové podmienky

· Možnosť kariérneho rastu na pozícii managera/ky smeny alebo asistenta/tky manažéra

· Možnosť vzdelávania sa v rámci sveta šperkov a klientskeho servisu

· Zamestnanecké benefity (stravné lístky, multisport kartu, zamestnanecké výhody) a elegantnú uniformu

· Nástup možný ihneď

· Zamestnanie na HPP

Ak vás tato ponuka zaujala, pošlite nám váš životopis a Vaši fotografii prostredníctvom zodpovedajúceho formulára.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2990257  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.