Boutique Manager v ALO diamonds Eurovea Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ALO diamonds - luxusná šperkárska spoločnosť s dvadsaťročnou tradíciou hľadá na pozíciu manažéra butiku v OC Eurovea vyzretú a zároveň ambicióznu osobnosť.

Boutique manager brandu ALO diamonds má za úlohu efektívne viesť, rozvíjať a podporovať tím sales professional, s ktorým bude spoločne pracovať na budovaní databáz klientov a splňovaní finančných plánov.

Manažér butiku by mal byť dynamickou osobnosťou, musí byť pozorný a inšpiratívny ako vodca. Zároveň by mal mať schopnosť budovať silný vzťah so zákazníkmi. Náš butik Manager je inými slovami mentor, spoluhráč a tréner, pre ktorého je dokonalý zákaznícky servis prioritou.

Accountabilities:

· Finančná zodpovednosť – BM má za úlohu dosahovať alebo prekračovať individuálny plán predaja

· Smernice ALO diamonds - rešpektovanie a práca podľa vnútorných smerníc spoločnosti

· Klientský zážitok ALO - cieľom je spokojnosť našich klientov, budovanie a práca s databázou podľa nastavených pravidiel

· Svet šperkov – výber tovaru a zaškolovanie tímu v rámci produktu

· Vedenie tímu sales professional – hlavným cieľom manažéra je budovanie stabilného tímu, mal by vedieť motivovať a hodnotiť. Podstatou je pozitívny pocit každého zákazníka pri návšteve butiku.

Požadovaná kvalifikácia:

· Skúsenosť so zákazníckym servisom

· Preukázateľné skúsenosti v dosahovaní výsledkov predaja

· Časová flexibilita (prípadné nadčasy, cez víkendy a sviatky)

· Lojalita a diskrétny prístup v práci

· Silné komunikačné schopnosti (ústne aj písomné), schopnosť stanovovať priority

· Schopnosť pracovať s rozmanitou klientelou

· Schopnosť pracovať v dynamickom prostredí

· Znalosť MS Office

· Znalosť anglického jazyka

· Bydlisko v Bratislave výhodou

Ponúkame

· Prácu v stabilnej a zároveň dynamickej československej spoločnosti

· Motivujúce finančné ohodnotenie + bonusový systém

· Možnosť kariérneho rastu

· Prepracovaný systém školení

· Príležitosť k sebarealizácii

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2913016  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.