Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
ALO jewelry CZ, s.r.o.

ALO diamonds je značka československé klenotnické společnosti, zabývající se vlastní výrobou diamantových šperků. Na trhu působí již dvacet let a za tuto dobu získala prestižní postavení nejen na našem trhu, ale i v zahraničí.

Zlatník / Vzorkař

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • výroba Ag modelů a zakázková výroba
  • spolupráce s špičkovými designery a podíl na realizaci jejich uměleckých návrhů

POŽADUJEME

  • zlatnické vzdělání
  • praxe v oboru podmínkou
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • vynikající a motivující platové podmínky
  • moderní pracovní prostředí a práce s nejnovějšími technologiemi ve zlatnickém oboru
  • výkonnostní odměny
  • možnost podílet se na vytváření krásných věcí s trvalou hodnotou
  • stabilní zaměstnanecký poměr v úspěšné české společnosti
  • zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat zasláním CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Adresa společnosti
Na Maninách 1040
17000 Praha
Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2826318   Dátum zverejnenia: 24.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.