Sales professional v butiku ALO Diamonds Hilton Košice

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do butiku so zlatými diamantovými šperkami spoločnosti ALO diamonds v hoteli Hilton v Košiciach hľadáme komunikatívnu a príjemnú osobnosť, ktorá má pozitívny prístup k zákazníkovi, výrazné predajné schopnosti a chuť pracovať v tíme.

Brand ALO diamonds je značka pre tých, ktorý začínajú objavovať a obdivovať svet diamantov.

Požadujeme

· Obchodné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni

· Priamu aktívnu komunikáciu s klientom

· Schopnosť práce v tíme

· Zodpovednosť za predajné výsledky

· Loajalitu

· Časovú flexibilitu

· Ochotu učit sa a pravidelne sa vzdelávať

· Prax a skúsenosti v oblasti predaja luxusného tovaru výhodou

· Znalosť anglického, nemeckého alebo ruského jazyka výhodou

- Referencie od predchádzajúceho (predchádzajúcich) zamestnávateľa, výpis z registra trestov

Ponúkame

. Zaujímavé platové podmienky

· Možnosť kariérneho rastu

· Zamestnanecké benefity

· Nástup možný ihneď

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nás neváhajte kontaktovať poslaním CV a Vašej fotografie prostredníctvom zodpovedajúceho formulára.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2668986  Dátum zverejnenia: 29.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.