Private sales manager ALO diamonds

ALO Eurovea Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, fix + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 - organizácia stretnutí s potenciálnymi klientmi
 - organizácia eventov pre potenciálnych klientov
 - budovanie povedomia o značke ALO diamonds v regióne
 - udržiavanie obchodných vzťahov a realizácia starostlivosti o klientelu
 - analýza potrieb potencionálnych klientov
 - zodpovednosť za plnenie obchodného plánu

 - motivačné platové ohodnotenie
 - zaujímavé školenia, osobnostný rozvoj
 - notebook
 - mobil
 - príjemné a zároveň exkluzívne prostredie firmy
 - práca pre dynamickú spoločnosť
 - účasť na eventoch

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím:
ŽIVOTOPIS v prehľadnej štruktúrovanej forme a MOTIVAČNÝ LIST+
ODPOVEDE NA NIŽŠIE UVEDENÉ OTÁZKY:

1. Popíšte svoj najzaujímavejší obchodný prípad.
2. Čo vnímate ako najťažšie v súčasnosti pri obchodovaní?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

 - prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
 - skúsenosti s privátnym sektorom výhodou
 - aktívny prístup k práci, ku klientom nevyhnutný
 - vášeň pre obchod
 - zodpovednosť, samostatnosť, aktívnosť, sebamotivácia
 - cieľovo orientovaný
 - vynikajúce prezentačné schopnosti, komunikatívnosť, bezprostrednosť

ALO diamonds je klenotnícka značka, zaoberajúca sa vlastnou výrobou diamantových šperkov.
Na trhu pôsobíme už 20. rokov a za túto dobu sme získali prestížne postavenie nielen na našom trhu, ale i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2098721  Dátum zverejnenia: 2.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, fix + bonusový systém