Konzultant pre inovácie

Ayming Česká republika s.r.o.

Miesto práce
Tallerova 4, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude realizácia služieb (technický audit) v oblasti superodpočtu na výskum a vývoj:

- Vedenie a realizácia auditov s cieľom identifikovať projekty výskumu a vývoja vo firmách z oblasti priemyslu (strojárstvo, automotive, elektrotechnika, spracovanie plastov a iné)
- Podrobná technická analýza projektov výskumu a vývoja klienta s cieľom popísať vývojový charakter identifikovaných projektov
- Príprava technickej správy k projektom výskumu a vývoja (technické popisy projektov, popis prvku novosti, technickej neistoty)
- Výpočet všetkých ročných nákladov na identifikované projekty výskumu a vývoja klienta
- Plánovanie a organizácia auditov
- Zaistenie vysokej kvality všetkých dokumentov, správ a výpočtov nákladov
- Udržiavanie a rozvoj vzťahov s klientmi a zabezpečenia ich spokojnosti

Vhodnému kandidátovi ponúkame zaujímavú a motivujúcu prácu s vysokou mierou samostatnosti. Jedná sa o prácu v renomovanej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné podniky.

Benefity:
- Vysoko motivujúca odmena vrátane finančných bonusov závislých od dosiahnutých výsledkov
- Možnosť rýchleho kariérneho a profesionálneho rastu
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
- 5 týždňov dovolenky
- Príspevok na stravovanie
- Možnosť home-office
- Jazykové kurzy a ďalšie školenia
- Firemné akcie
- Príjemný a neformálny pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie, špecializácia na technický odbor podmienkou (strojárstvo, elektrotechnika, atd.)
- Pracovná skúsenosť z oblasti služieb B2B
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- Vynikajúci písaný prejav
- Pracovná skúsenosť z poradenskej spoločnosti výhodou
- Pokročilá užívateľská znalosť Microsoft Office
- Vysoké pracovné nasadenie, nezávislosť, motivácia, lojalita
- Vodičský preukaz podmienkou, ochota cestovať v rámci celej SR

Spoločnosť Ayming (bývalá Alma Consulting Group), je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti superodpočtu na výskum a vývoj.
ID: 2653821  Dátum zverejnenia: 19.7.2016