Regionálny manažér

Allrisk Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie obchodnej siete, budovanie obchodnej siete, strategické riadenie zvereného regiónu, rozvoj regiónu, zavádzanie jedinečných produktov do predaja, zodpovednosť za lokálne marketingové kampane

Nadštandardný príjem, flexibilná pracovná doba, dovolenky platené spoločnosťou, vlastné klientské centrum v danom regióne.
Ostatné benefity sú na obchodnej dohode so spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Proaktívny prístup, samostatnosť, ochota a schopnosť prevziať zodpovednosť a presadiť sa, schopnosť prostredníctvom ľudí a ich potenciálu dosahovať výsledky, chuť učiť sa nové veci a postupy, asertivita, komunikatívnosť, obchodné zručnosti, prezentačné zručnosti

Allrisk Slovakia s.r.o. ako nástupca veľmi úspešného projektu Allrisk.cz ponúka jedinečné a odskúšané know how , kapitálovú stabilitu a profesionálne prostredie. Sme jediná sprostredkovateľská spoločnosť na finančnom trhu, ktorá má vlastné produkty a každoročne prichádza s novinkami a jedinečnosťami, ktoré každému zainteresovanému dávajú možnosť sa oveľa efektívnejšie presadiť. História tohto projektu 13 rokov vypovedá o kontinuálnom raste, úspechu a dlhodobosti a je podporená medzinárodne uznávaným certifikátom spoločnosti BISNODE s ratingom AA s výhľadom do budúcna VYNIKAJÚCI! Allrisk Slovakia je pripravená byť pre Vás dlhodobým a stabilným partnerom do budúcnosti.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2113960  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac