Účetní se znalostí slovenské legislativy, zpracování provizí

Allrisk reality & finance, s.r.o.

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- zpracování provizí
- komplexní vedení podvojného účetnictví podle slovenských účetních standardů ( přijaté a vydané faktury, pokladna, banka)
- zpracování mezd
- příprava podkladů pro daňové poradce a auditory
- jednání s úřady
- příprava reportů a podkladů
- evidence majetku

Požadavky:
- nástup - co nejdříve
- vzdělání SŠ nebo VŠ
- praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky
- zkušenosti s komplexním vedením podvojného účetnictví vč. závěrek (dle slovenských účetních standardů)
- zkušenosti s účetním programem Pohoda výhodou
- orientace v právních předpisech týkajících se účetní a daňové oblasti
- znalost práce v MS office
- odolnost vůči stresu
- naprostá samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:
- místo výkonu práce Brno, Česká republika
- spolupráci na HP plný nebo zkrácený
- příjemné, moderní pracovní prostředí
- velmi dobré finanční ohodnocení v závislosti na praxi

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2053746  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.