IT Administrator - End-User Support

Allit, s.r.o.

Miesto práce
Námestie sv. Františka, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiacHorná hranica závisí od tvojich skúseností a schopností + Každý mesiac bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu + Koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
- riešiť požiadavky od našich zákazníkov a dennodenne s nimi komunikovať
- inštalovať a spravovať najmä Windows PC stanice
- riešiť problémy koncových užívateľov s PC stanicami, či tlačiarňami
- učiť sa, učiť sa, učiť sa: nové veci, technológie a postupy
- vytvárať ponuky na rôzny HW a SW
- poctivo všetko zapisovať do firemného IS
- zúčastňovať sa firemných akcií (laser-tag, motokáry, husacina, bowling...)
- jednoducho: All you can IT :-)

Každý mesiac odmena/bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu
Koncoročné odmeny
Zdravotná starostlivosť v sieti ProCare
Pravidelný mesačný príspevok na aktivity v sieti Golem (fitnes, bazén, squash...)
Darčekové poukážky na nákup kníh v sieti Martinus
Príspevok na nákup lístkov v sieti Ticketportal
Partnerské zľavy (napr. thajské masáže Green Lotus)
Sickdays
Možnosť zrelaxovať s kolegami pri PlayStation
Každý pondelok firemné raňajky
Firma plná mladých ľudí
Rôzne teambuildingy

Nebavia nás všeobecné motivačné listy. Skús vlastnými slovami napísať, prečo si najlepší kandidát. Alebo čím chceš prispieť? Čo ťa baví? Páčia sa ti naše hodnoty: https://www.facebook.com/notes/allit/na%C5%A1e-hodnoty-v-allite/888971321195435/ ? Prečo?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal určite vedieť?
- efektívne googlenie v malíčku - nezľaknúť sa nového problému, ale vedieť nájsť riešenie (toto je kľúčové)
- skúsenosť so správou IT vo firemnom prostredí - aspoň 2 roky
- skúsenosť so správou firemných IT pripojených do Active Directory
- rozumieť, ako funguje e-mailová komunikácia
- rozumieť na čo slúži server, switch, či router
- zistiť, prečo nefunguje PC alebo netlačí tlačiareň
- šoférovať aj iné autá ako tie v Need for Speed (vodičák sk.B)
- pohodovo a príjemne komunikovať s druhými, mať radosť z riešenia problémov a pomáhania druhým

Čo ťa zvýhodní pred ostatnými uchádzačmi?
- nebáť sa popasovať aj s problémom na Apple zariadeniach (MAC OS X)
- skúsenosť s Office 365
- skúsenosť s tvorbou scriptov pre Windows CMD/BAT a Powershell
- mať skúsenosť so zapájaním IT siete a nastavovaním pripojenia na internet

Ak si myslíš, že slová „nekorektný“ a „humor“ k sebe patria, budeme si rozumieť.

Sme IT firma plná mladých ľudí, ktorá sa inšpiruje Slobodou v práci. Sme odborníci na firemnú IT infraštruktúru (lokálnu aj cloudovú) a zákaznícku podporu.

V oblasti cloudových služieb týkajúcich sa Modern Workplace (Microsoft aj Google platforma) sme v sektore SME lídrom na slovenskom trhu.

Máme 17 rokov skúseností, premyslené postupy, riešenia a skvelých klientov. Pracujeme s moderným PSA systémom. A tešíme sa na nového kolegu, čikolegyňu :)

Medzi našich klientov patrí napr. Martinus, najkreatívnejšie reklamné agentúry (Triad, Zaraguza, Istropolitana...), najväčšia slovenská merchendisingová firma (Greg Hamm), najväčšia slovenská PR agentúra (Seesame) a mnohé iné. Taktiež pomáhame aj neziskovým organizáciam (napr. KInIT).

Informácie o nás nájdete na https://www.allit.sk/ alebo na https://www.facebook.com/Allit.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2866927  Dátum zverejnenia: 5.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac