Vodič

ALLINCAR s.r.o.

Miesto práce
Mudrochova 2, 831 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dohľad na bezpečné naloženie tovaru, bezchybné, včasné a kvalitné zásobovanie, export a import tovaru v rámci EÚ, udržiavanie poriadku v zverenom vozidle

možnosť pracovať v podmienkach stabilnej a modernej spoločnosti, zaujímavé platové podmienky, program zamestnaneckých výhod, benefity (príspevok na dovolenku, kultúru, šport, regeneráciu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

doprava

Počet rokov praxe

4

potrebná prax v medzinárodnej doprave mininálne 4 roky - NUTNÉ!!!, schopnosť samostatne riešiť nepredvídané situácie, samostatnosť, flexibilnosť, adekvátne ovládanie motorového vozidla

Naša spoločnosť sa zaoberá :
- expresná preprava zásielok
- medzinárodná a vnútroštátna preprava
- špedícia
- logistika
- zasielateľstvo
Malá dynamická firma, ktorá pôsobí na trhu cestnej dopravy a špedície už viac ako 10 rokov. V rámci klientov spolupracujeme s najväčšími firmami v SR i v zahraničí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1191099  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou