Obchodný reprezentant/reprezentantka pre univerzálnu sieť

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. - Ing. Dušan Rovňák

Miesto práce
Němcovej 30, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
viac informácií na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie profesionálneho servisu a poradenstva pre klientov
• komunikácia a podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti
• vypracovávanie ponúk a dojednávanie finančných produktov v súlade s podmienkami spoločnosti
• kontaktovanie databázy existujúcich klientov za účelom ponuky ďalších produktov

Pozícia je určená mandátnou zmluvou.

• perspektíva a stabilita spoločnosti
• možnosť odborného rastu
• vstup na finančný trh
• zľavy na produkty spoločnosti
• flexibilná pracovná doba
• nadštandardné finančné ohodnotenie vrátane benefitov
• bezplatný systém vzdelávania a odborných školení
• možnosť kariérneho postupu

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania zaslaním Vášho profesijného štrukturovaného životopisu najneskôr do 15.07.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• obchodne orientovaná osobnosť
• predpoklady pre tímovú spoluprácu, pozitívne myslenie
• flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita
• schopnosť rýchlo sa učiť
• skúsenosti v oblasti priameho predaja a starostlivosti o klientov výhodou
• znalosť finančného trhu a ekonomické základy výhodou

Spoločnosť vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1800 zamestnancov a 3500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
ID: 1679473  Dátum zverejnenia: 15.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: viac informácií na osobnom stretnutí