Likvidátor/Likvidátorka PU z poistenia priemyslu

Miesto práce
Bratislava, Nitra, okres Nitra
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • posudzovanie právneho nároku na poskytnutie poistného plnenia
  • komunikácia s klientom pri vybavovaní poistnej udalosti
  • stanovovanie výšky poistného plnenia
  • stanovovanie hodnoty veci a výšky škody

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ/SŠ vzdelanie stavebného zamerania je podmienkou
  • znalosť programu CENKROS alebo ODIS
  • dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Word, Excel), Internet, Lotus Notes
  • znalosť anglického jazyka, prípadne nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni výhodou
  • skúsenosti v oblasti likvidácie poistných udalostí vítané
  • komunikačné zručnosti - schopnosť argumentovať a komunikovať telefonickou a písomnou formou
  • organizačné schopnosti - efektívna a účelná organizácia pracovného času
  • samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť rýchlo sa učiť
  • vysoké pracovné nasadenie

Termín nástupu:

1.6.2017, resp. dohodou

Iné výhody:

  • relaxačno - rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom spojené s čerpaním 3 dní voľna navyše
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • podnikové životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • podiel na hospodárskych výsledkoch ( až do výšky mesačného platu

Upresnenie miesta výkonu práce:

Nitra, Coboriho 9
Bratislava, Dostojevského rad 4

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 5.5.2017.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 3023464  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.