Obhliadkár

Humenné, Michalovce, Snina, Sobrance, Trebišov, Vranov nad Topľou, okres Humenné, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • vykonávanie obhliadok poškodeného majetku (nehnuteľný a hnuteľný majetok)
  • vyhotovenie fotodokumentácie poškodeného majetku
  • stanovenie, určenie príčiny a rozsahu poškodenia
  • spracovanie podkladov pre likvidáciu škôd
  • komunikácia s klientom v súvislosti s obhliadkou majetku
  • komunikácia s externými a internými partnermi v súvislosti s likvidáciou škôd

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ vzdelanie technického zamerania, resp. úplné SŠ vzdelanie s minimálne 5-ročnou praxou v stavebníctve
  • znalosti a prehľad v stavebníctve a elektrotechnike
  • technické zameranie a zručnosti sú výhodou
  • všeobecný prehľad v strojárenstve je vítaný
  • vodičské oprávnenie sk. B (aktívny vodič) je podmienkou
  • znalosť práce s PC (MS Office - Word, Excel; Lotus Notes; internet)
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti a proklientská orientácia
  • odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
  • lojálnosť

Termín nástupu:

01.09.2016, prípadne dohodou

Iné výhody:

  • relaxačno-rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom spojené s čerpaním 3 dní plateného voľna navyše
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • podnikové životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu)

Upresnenie miesta výkonu práce:

Humenné
Vranov nad Topľou
Snina
Sobrance
Trebišov
Michalovce

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 29.07.2016.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 2646459  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.