Oblastný manažér životnej siete

Humenné, Košice, Michalovce, Trebišov, okres Humenné, okres Michalovce, okres Trebišov
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • rozvoj, podpora a budovanie vlastného tímu
  • motivovanie v tímovom duchu
  • aktívny koučing
  • analýza potrieb
  • servis a odborné poradenstvo
  • vedenie a podpora klientskych špecialistov
  • zodpovednosť za tím

Požiadavky na kandidáta:

  • min. SŠ vzdelanie s maturitou
  • predchádzajúca prax v obchodnej činnosti - výhodou
  • prax s riadením a vedením tímu - výhodou
  • MS Office (Word, Excel) - na užívateľskej úrovni
  • vodičský preukaz sk. B
  • dobré komunikačné schopnosti
  • tímové pracovné zručnosti
  • schopnosť motivovať
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť, iniciatíva, zanietenosť, dôslednosť

Termín nástupu:

ASAP

Iné výhody:

  • zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • adaptačný proces pri nástupe na pozíciu,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • bezplatný systém vzdelávania
  • motivačné príspevky po dobu 12/24 mesiacov

Upresnenie miesta výkonu práce:

Košice, Košice – okolie, Trebišov, Humenné, Michalovce

Informácie pre uchádzača:

Pozícia je určená mandátnou zmluvou, t.j. na živnosť.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 4.11.2015.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 2279063  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.