Revízor/Revízorka pre likvidáciu poistných udalostí

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • kontrola dodržiavania platných predpisov a smerníc v rámci procesov likvidácie poistných udalostí
  • výkon kontroly procesov pri likvidácii poistných udalostí za oblasť životného poistenia
  • kontrola uzatvorených a otvorených spisov poistných udalostí za oblasť životného poistenia
  • tvorba protokolov z kontrol a práca s kontrolnými nástrojmi
  • pripomienkovanie smerníc, pokynov, metodických postupov
  • sledovanie štatistík a identifikácia nežiadúcich javov v procese likvidácie
  • sledovanie aplikácie preventívnych opatrení
  • vyhodnocovanie účinnosti prijatých opatrení a navrhovanie zmien v postupoch
  • spolupráca pri vybavovaní sťažností, komunikácia s klientom
  • spolupráca pri odhaľovaní a predchádzaní poisťovacím podvodom
  • výkon špecializovaných činností v oblasti likvidácie poistných udalostí

Požiadavky na kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdelanie (zdravotnícke zameranie je výhodou)
  • pracovné skúsenosti v podobnej oblasti sú veľkou výhodou
  • výborná znalosť práce s PC (MS Office, Word, Excel) Lotus Notes, Internet
  • znalosť anglického jazyka alebo ďalších jazykov výhodou
  • vodičský preukaz skupiny B je výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, odolnosť voči stresu
  • schopnosť rýchlej adaptácie a schopnosť zvládnuť vysoké pracovné tempo
  • spoľahlivosť a ochota učiť sa
  • komunikatívnosť, dobré komunikačné schopnosti (aj písomnou formou),
  • analytické myslenie, flexibilita, kreativita
  • lojálnosť voči zamestnávateľovi, pozitívne myslenie, schopnosť pracovať v tíme
  • klientsky orientovaný prístup

Termín nástupu:

september 2015

Iné výhody:

  • perspektíva a stabilita spoločnosti
  • zaujímavý balík zamestnaneckých benefitov

Upresnenie miesta výkonu práce:

Račianska 62
Bratislava

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 04.08.2015.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 2190479  Dátum zverejnenia: 21.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.