Sales manažér/ka životnej siete

Miesto práce
Košice
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • riadenie tímu existujúcich obchodných zástupcov
  • nábor a rozvíjanie zručností a obchodných znalostí obchodných zástupcov
  • zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
  • monitorovanie a hodnotenie plnenia stanovených cieľov
  • sledovanie obchodného potenciálu trhu
  • vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • pravidelný reporting obchodných výsledkov

Požiadavky na kandidáta:

  • SŠ vzdelanie s maturitou / VŠ vzdelanie I., resp. II. stupňa
  • prax v obchodnej činnosti min.3 roky (obchodný manažér, vedúci obch.skupiny, obchodný zástupca)
  • prax s riadením a vedením tímu (min.10 ľudí) - vítaná
  • prax v poisťovníctve, prípadne v bankovníctve
  • schopnosť viesť a motivovať
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • ambicióznosť, odhodlanie, vytrvalosť, spoľahlivosť

Termín nástupu:

dohodou

Iné výhody:

  • zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • adaptačný proces pri nástupe na pozíciu
  • možnosť kariérneho rastu
  • bezplatný systém vzdelávania a marketing priamo v praxi
  • motivačné príspevky vo forme mimoriadnych provízii po dobu 12/24 mesiacov

Upresnenie miesta výkonu práce:

Košice a okolie

Informácie pre uchádzača:

Táto pozícia je určená Zmluvou o obchodnom zastúpení.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho životopisu a motivačného listu najneskôr do 5.12.2014.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 1922186  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.