Referent/Referentka servisu klientom pre Trenčín

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín
plný úväzok

Náplň práce

Náplň práce:

  • profesionálny a kvalitný servis klientom
  • komunikácia a podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti
  • ponuka, dojednávanie poistných produktov v súlade s podmienkami spoločnosti
  • kontaktovanie databázy existujúcich klientov za účelom ponuky ďalších produktov
  • preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

Požiadavky na zamestnanca:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Word, Excel), Lotus Notes, Internet
  • skúsenosti v oblasti priameho predaja výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti a vyjadrovacie schopnosti
  • vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
  • predpoklady pre tímovú spoluprácu, flexibilita
  • samostatnosť, iniciatíva pri riešení úloh a plnení cieľov
  • schopnosť rýchlo sa učiť

Ponúkaný plat:

dohodou

Termín nástupu:

1.7.2014, resp. dohodou

Iné výhody:

  • perspektíva a stabilita spoločnosti
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý balík zamestnaneckých výhod

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho životopisu a motivačného listu najneskôr do 25.4.2014

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Sýkorová
Tel.: +421455209329
E-mail: poslať životopis
ID: 1711755  Dátum zverejnenia: 9.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.