Skladníčka / skladník do skladu liečiv

Alliance Healthcare s.r.o.

Místo práce
Svätý Jur, Okres Pezinok
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

  • Naskladňovanie a vyskladňovanie lekárenského tovaru
  • Výstupná kontrola vyskladneného tovaru
  • Práca s VZV
  • Drobná upratovacia činnosť na pracovisku

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdelanie
  • Prax v sklade výhodou
  • Preukaz vodiča VZV výhodou
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Precíznosť s dôrazom na minimum chýb
  • Čistý register trestov
  • Uživateľská znalosť PC výhodou

Ponúkame:

  • Prácu v modernom sklade a čistom prostredí
  • Zázemie stabilnej spoločnosti
  • Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi
  • Zmluvu na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Pracovná doba:

  • Jednozmenná prevádzka – od 7:00 do 15:30.

Miesto výkonu práce:

  • Priemyselná 3, Svätý Jur

V prípade, že Vás ponuka oslovila, zašlite nám Váš štruktúrovaný profesijný životopis prostredníctvom zodpovedného tlačidla.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 2432647  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.