Sales Manager EC

Allexis s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vypracovanie, predloženie a obhajovanie obchodných návrhov/prípadov,
- monitoring obchodných aktivít, riadenie vlastných obchodných kanálov a odporúčanie priority pre podmienky obchodovania ,
- zodpovednosť za profitabilitu a rizikovosť uzatváraných obchodov,
- budovanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi na vyššej úrovni managementu,
- zodpovednosť za akvizíciu nových zákazníkov - cielené vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov,
- zodpovednosť za tvorbu ponuky a jej koordináciu podľa požiadaviek zákazníka,
- analyzovanie príčin úspechu/neúspechu ponuky a stanovenie ďalšej vyjednávacej stratégie,
- riadenie obchodného tímu - zodpovednosť za riadenie, motiváciu a hodnotenie svojho tímu,
- monitoring konkurenčného prostredia,
- návrh marketingových aktivít,
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zasielajte svoje životopisy na e-mailovú adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v oblasti Account Managementu
- prax v oblasti predaja služieb
- prax v oblasti riadenia ľudí
- znalosť systému riadenia štrukturálnych fondov - podmienka
- znalosť prostredia verejnej správy - výhoda
- znalosť procesného a projektového riadenia - výhoda
- obchodné a vyjednávacie zručnosti
- zvládanie konfliktných situácií a asertívne vystupovanie
- kreatívne myslenie
- tímová spolupráca
- prezentačné zručnosti
- schopnosť motivovať tím
- ochota cestovať

Allexis has been active in business consulting and software development for over 20 years. We provide our clients with the most effective and innovative solutions in many areas. In recent years, we have focused on developing products and solutions for public administrative bodies, namely tax and customs offices, that are fighting tax fraud and tax evasion.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1720954  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou