Android Programátor

Allexis s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie objektov aplikácie (časti aplikácie reprezentované programovým kódom) na základe zadania
- implementovanie a realizovanie Unit testov časti aplikácie

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zasielajte svoje životopisy na e-mailovú adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prehľad v JAVA, poprípade J2EE technológiách
- znalosť jazyka JAVA
- znalosti a skúsenosti s vývojom aplikácií pre Android 4
- znalosť pojmov relačných databáz a základná práca s relačnými databázami
- výborná znalosť UML
- algoritmické myslenie
- logické myslenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- tímový hráč
- schopnosť konštruktívnej diskusie

Allexis has been active in business consulting and software development for over 20 years. We provide our clients with the most effective and innovative solutions in many areas. In recent years, we have focused on developing products and solutions for public administrative bodies, namely tax and customs offices, that are fighting tax fraud and tax evasion.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1707300  Dátum zverejnenia: 4.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou