Úverový a investičný špecialista

Alla Laláková, Finanzpartner a.s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
po zapracovaní priemerne 1500 € mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás spoznávať nových ľudí a chceli by ste dostávať provízie 2X do mesiaca? Chcete mať individuálne nastavené podmienky odmeňovania a kariérneho rastu? Očakávate ústretovú podporu od kolegov, ľudský prístup od priameho nadriadeného a mimoriadne motivujúce odmeňovanie? Máte skúsenosti s úvermi alebo investíciami? Očakávate za dobre odvedenú prácu výkon aj nadštandardné ohodnotenie?
ZAŽITE S NAMI ÚSPECH!

Úverový a investičný špecialista FINANZPARTNER:
• samostatne sprostredkuje úvery v rámci celého finančného trhu (banky + stavebné sporiteľne) a poskytuje ďalšie kompletné služby pre klientov (investície, on line poistenie, sporenie, finančné rezervy a plánovanie , realitné služby)
• neustále sa vzdeláva a odborne rastie

Stabilita finančne veľmi silnej spoločnosti s overeným a fungujúcim systémom práce v oblasti finančných , realitných a právnych služieb
Rýchlo a prehľadne vyplácané provízie - 15. a 30. v kalendárnom mesiaci
Podpora pre nových spolupracovníkov (finančná , právna, zaškolenie a koučing )
Jednoduché odovzdávanie produkcie, zníženie administratívy na nevyhnutné minimum stanovené zákonom
Nadštandardné odmeňovanie + špeciálne odmeny za splnenie dohodnutých cieľov
Bezplatná účasť na firemných akciách (súťaže, spoločné dovolenky, firemné dni, konferencie, školenia)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, obchod, ľudské zdroje

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné zručnosti
ľudský prístup a kreativita pri hľadaní vhodného riešenia pre klientov
- férový prístup ku klientom aj ku kolegom

Spoločnosť Finanzpartner, a.s. vstúpila na slovenský trh finančného sprostredkovania v roku 2008 a pôsobí
na celom Slovensku. Poskytuje finančné služby a realitné sprostredkovanie. Zastrešuje developerské projekty. Základným motívom pre jej založenie bol zámer poskytnúť skúseným, ale i novým perspektívnym finančným konzultantom priestor na rozvíjanie svojich aktivít vo férovej, stabilnej, silnej a inovatívnej spoločnosti. Vďaka výborným vzťahom medzi centrálou spoločnosti a riaditeľstvami po celom Slovensku dosahujeme nadštandardnú spokojnosť spolupracovníkov aj klientov.
ID: 2681713  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po zapracovaní priemerne 1500 € mes.