Úverový špecialista - Privátny bankár

Alla Laláková, Finanzpartner a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1200 EUR/mesiac, atraktívne odmeňovanie a bonusy v závislosti od produkcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nezávislé poradenstvo pre klienta v oblasti úverov a leasingov poskytované v rámci finančného centra (my "bankujeme" so všetkými a vyberáme to, čo je najlepšie pre klienta)
- výber najvhodnejšej úverovej ponuky pre konkrétnych klientov z portfólia 10 bánk a 3 stavebných sporiteľní, 3 leasingových spoločností
-komplexné spracovanie úverových zložiek
- spolupráca s realitnými maklérmi a znalcami pri vypracovaní znaleckých posudkov
- podpora klientov pri čerpaní úveru (kataster, vinkulácie poistenia)
- vypracovanie finančného plánu na dosiahnutie dôležitých klientových cieľov (predčasné splatenie úveru, zabezpečenie príjmu,príprava finančnej rezervy do budúcnosti)
- pravidelná starostlivosť o klientov

Skvelá šanca naplniť si svoje ciele v stabilnej a veľmi silnej finančnej skupine
Odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov
Motivujúce finančné ohodnotenie
Možnosť dynamického kariérneho rastu

Ideálny kandidát by mal mať predošlé pracovné skúsenosti v banke alebo stavebnej sporiteľni. Taktiež je výhodou znalosť poistných produktov (majetok, zodpovednosť, život, úraz).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vyspelé komunikačné schopnosti
- Spoľahlivosť a dôslednosť
- Flexibilná a asertívna osobnosť
- Cieľavedomosť, samostatnosť

Spoločnosť Finanzpartner, a.s. vstúpila na slovenský trh finančného sprostredkovania v roku 2008 a pôsobí
na celom Slovensku. Poskytuje finančné služby a realitné sprostredkovanie. Zastrešuje developerské projekty. Základným motívom pre jej založenie bol zámer poskytnúť skúseným, ale i novým perspektívnym finančným konzultantom priestor na rozvíjanie svojich aktivít vo férovej, stabilnej, silnej a inovatívnej spoločnosti. Vďaka výborným vzťahom medzi centrálou spoločnosti a riaditeľstvami po celom Slovensku dosahujeme nadštandardnú spokojnosť spolupracovníkov aj klientov.
ID: 2227282  Dátum zverejnenia: 9.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac, atraktívne odmeňovanie a bonusy v závislosti od produkcie