Web Developer - HTML / CSS, PHP, MySQL

All4Net s.r.o.

Miesto práce
Karpatské námestie 10, 831 06, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
na základe kvalifikácie a skúseností + 4x ročne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu superhrdinov hľadáme posilu. Brázdime vodami internetu už od roku 2006. Stále vymýšľame nové a nové projekty a preto hľadáme práve Teba, aby si nám pomohol s implementáciou internetových web stránok a e-shopov. Vývojom webových aplikácií na mieru. Čaká ťa práca na vylepšovaní nášho systému Atomer.sk. Vývoj vnútrofiremných systémov.

Viac o Tvojom budúcom pôsobisku:
Uprednostňujeme dlhodobú spoluprácu.

★ zaujímavá práca na významných projektoch v zabehnutej stabilnej spoločnosti
★ práca v príjemnom kolektíve, neformálna atmosféra, výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
★ motivujúci hodnotiaci systém (plat, 4 x ročne odmeny, vianočný darček),
★ možnosť učiť sa nové technológie
★ možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
★ rásť spolu s firmou, mať technicky kreatívnu a flexibilnú prácu
★ teambuildingy :)

1. pošli nám svoj životopis na adresu [email protected] s predmetom e-mailu "Web Developer"
2. kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požadované zručnosti pozveme na osobný pohovor
3. pracovná ponuka je aktuálna počas celej doby uverejnenia inzerátu, takže neváhaj posielať svoj životopis ;-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
MySQL - Základy
JavaScript - Základy
AJAX - Základy
XML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔ analytické myslenie
✔ zodpovednosť
✔ komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
✔ multitasking
✔ samostatnosť
✔ vysoké požiadavky na kvalitu
✔ zmysel pre detail a drobnosti
✔ chuť účastniť sa teambuildingov :)))

Sme jednotkou na trhu s viac ako 13 tisícami aktívnych zákazníkov. Aktuálne rozširujeme horizonty smerom na český trh. Pridaj sa k nám a buď súčasťou našej expanzie!

Facebook a Instagram niektorých našich služieb:

Naše služby:
www.MojeSidlo.sk - virtuálne sídlo spoločnosti s najlepšou aplikáciou široko ďaleko
www.MojPobox.sk - trvalý pobyt v Bratislave

Máme tých najlepších zákazníkov a chceme im poskytnúť tie najlepšie služby. :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 334797  Dátum zverejnenia: 10.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe kvalifikácie a skúseností + 4x ročne odmeny