Pracovník obchodného oddelenia

ALL PROF Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonický kontakt so zákazníkmi - telemarketing, spracovanie objednávok, vystavovanie faktúr, plánovanie rozvozu tovaru, kontrola realizácie obchodného prípadu, vybavovanie reklamácií.

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite nám, prosím, svoj profesný životopis. Skontaktujeme sa s Vami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa obchodom papierenského tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

výborné komunikačné schopnosti
samostatnosť
zodpovednosť

Sme personálno-poradenská spoločnosť, ktorá už pätnásť rokov úspešne pôsobí na slovenskom trhu. Naši klienti, medzi ktorých patria renomované slovenské a zahraničné spoločnosti, oceňujú náš profesionálny prístup a kvalitu poskytnutých služieb pri vyhľadaní a výbere zamestnancov ako aj pri dočasnom pridelení zamestnancov.

Máme skúsenosti s obsadzovaním rôznych pracovných pozícií od referentských až po pozície v strednom a vrcholovom manažmente.

V našej činnosti sa odrážajú dlhoročné skúsenosti s prácou v oblasti ľudských zdrojov, využívame osvedčené metódy výberu vhodných kandidátov, dokážeme poradiť uchádzačom o zamestnanie resp. ich pripraviť na pohovor.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Odborarske nam. 3
811 07 Bratislava
ID: 3114970   Dátum zverejnenia: 8.8.2017