Account manažér

Finvia Group s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
August

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o pridelených klientov a obchodných partnerov
- Aktívne budovanie a riadenie obchodných tímov
- Zastrešenie mesačných vyhodnotení jednotlivých tímov
- Zodpovednosť za dodržiavanie kvality pri komunikácii s klientmi
- Rozdeľovanie dopytov obchodníkom z portálu - www.profihypoteka.sk
- Rozdeľovanie klientov obchodníkom z ďalších online nástrojov

Ponúkame Vám zaujímavú možnosť stať sa súčasťou jedinečného konceptu komunikácie a obchodovania s klientmi už dnes.
Naše nástroje, ako napr. www.profihypoteka.sk, Vám zabezpečia dostatok klientov a obchodu pre Vás a Vašich ľudí.
Ponúkame Vám nadštandardné ohodnotenie.
Možnosť aktívnej spoluúčasti na ďalších online projektoch.
Možnosť navrhovania a vytvárania nových obchodných partnerstiev.
Priestor na osobnostný rozvoj.
Vzdelanie ako aj know how predaja Vám budú plne k dispozícii

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Min. 1 ročná prax v oblasti obchodu a riadenia ľudí.
Prax v oblasti financií a hypotekárnych úverov výhodou.
Silné komunikačné, reprezentatívne a riadiace schopnosti sú podmienkou.
Orientácia na cieľ, analytické a strategické myslenie.

Spoločnosť Finvia Group s.r.o. je lídrom v poskytovaní finančných služieb v online prostredi, zároveň sa jej podarilo získať strategických obchodných partnerov ako sú RE/MAX Slovensko, SME.sk, TopReality, Zoznam.sk
Obchodný tím spoločnosti tvorí viac ako 120 skúsených expertov na financie, s celoslovenským pokrytím.

Cieľom spoločnosti je poskytovať finančné riešenia šité na mieru klienta, transparentnou a efektívnou formou, ktorá klientovi šetrí čas a peniaze.

Viac info na www.finvia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1778699  Dátum zverejnenia: 23.6.2014