Vodič MKD Víkendy doma!, alebo turnus 4+1 garantovaný denný paušál, záujemcom bez vodičákov vodičák zaplatíme info v ponuke

ALKIN, s.r.o.

Michalská 477/1, 05918, Spišské Bystré, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Španielsko
Termín nástupu
možný ihneď
Upresníme na osobnom stretnutí, prípadne uchádzačom pošleme odmeňovanie mailom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie nákladného vozidla ťahača návesov v krajinách EU, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného dispečera, komunikácia so servisným technikom, udržanie vozidla v dobrom technickom stave, scanovanie a posielanie dodacích listov z konzoly vo vozidle

Voľné miesta vodič MKD, aktuálne od 10.02.2017

Zabezpečená doprava k vozidlu, úplne nové vozidlá Volvo FH13 a FH14, MB Actros MP3 a MP4 vozidlá majú nezávislú klímatizáciu, chladnička, pravidelná výplata, Volvo a Mercedes servisná zmluva na vozidlo, navigácia vo vozidle mapy Navteq, automatické mýtne jednotky, servis24 zmluva pre technickú podporu vozidla, palivové karty. PRIDELENÉ VOZIDLO VODIČOVI. Platené pracovné dovolenky.

PROSÍME CTENÝCH ZÁUJEMCOV, ABY UVIEDLI DO E-MAILU ALEBO ŽIADOSTI TYP PRACOVNÉHO TURNUSU. TYP 1, 2 alebo 3. Alebo ho slovne popísali.
VŠETKY TYPY SU URČENÉ PRE JEDNO OSÁDKY.
Ďakujeme za e-mail.

Možnosť výberu pracovného turnusu:

1. TYP: turnus 4+1, 4 týždne jazdenia v EÚ následne stiahnutie vozidla na SK a týždenné turnusové voľno, vozidlá sú pridelené vodičovi. ( Turnus 4+1 ). Platobné podmienky pre turnusovo jazdiacich vodičov: garantovaný denný paušál od 60 eur na každý deň.
Hlavné destinácie pre jazdenie:
1. AT-IT
2. AT-ESP
3. IT-AT-DE

Garantované vrátenie vozidla na SK po ukončení turnusu.
Garantovaná dlžka turnusu.

2. TYP: ponúkame aj možnosť pracovnej pozície: Striedač vodičov jazdiacich na turnusy počas ich turnusoveho voľna. Výhoda je garantovaný každý víkend doma. Orientačný plat v čistom: 1200 eur.Tento typ je vhodný pre záujemcov z okolia Popradu.
1. AT-SK

3. TYP: Jazdenie v mesiaci 1 víkend vonku a 3 víkendy doma jazdenie SK-AT-PL-CZ. Orientačný plat v čistom 1400 eur. Tento typ je vhodný pre záujemcov z okolia Popradu.
1. AT-SK-PL-DE-GB-IT

Prosím uviesť typ turnusu.

Garantované vratenie sa vozidla na SK po ukončení turnusu!

Do žiadosti prosím uveďte,o ktorý typ turnusu máte záujem.
Žiadosti prosím posielajte na emailovú adresu: [email protected]

Záujemcom bez vodičákov vodičák a aj profesný vodičák ( KKV ) zaplatíme a u nás zariadime prax na kamióne, za podmienky 48 mesačných zrážok zo mzdy presne podľa výšky sumy zaplatenej za vodičák, trvanie pracovného pomeru 48 mesiacov. Zmluvné autoškoly na zriadenie C a CE sú autoškola Rečičár Poprad a autoškola Mavex junior Prešov, z tohto dôvodu ponuka na zariadenie a preplatenie vodičáku a KKV platí iba pre záujemcov z okolia Popradu a Prešova. Pre iné mestá táto ponuka neplatí.

Životopisy a žiadosti zasielajte mailom na uvedenú adresu [email protected]
Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí splňajú predpoklady pre vodiča MKD. Budeme sa snažiť odpovedať všetkým uchádzačom na ich zaslané žiadosti a životopisy.

Osobný pohovor je možné následne dohodnúť e-mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava,automechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič kamióna

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s nákladným vozidlom značky MERCEDES, DAF, VOLVO.
Vítaní sú vodiči, ktorí majú radi a vážia si pekné nákladné autá a vedia sa o nich postarať a práca je ich koníčkom.
Ďalšie požiadavky:
* bezúhonnosť
* držiteľ digitálnej tachograf. karty vodiča
* držiteľ kvalifikačnej karty vodiča KKV
* platné psychotesty
* záujem o dlhodobú prácu na cestách
* uchádzač nesmie mať zákaz vstupu do žiadnej z krajín EÚ
* vlastné osobné motorové vozidlo - je vždy výhodou
* vzdialenosť bydliska od sídla firmy do 150 km

Silná stabilná a dynamická dopravná a špedičná spoločnosť s tradíciou od roku 1991. Vážime si dobrých vodičov ktorý majú radi svoju prácu vodiča MKD, prácu si vykonávajú zodpovedne, vedia sa postarať o svoje pridelené vozidlo a sú ústretoví k práci. Taktiež šikovných komunikatívnych dispečerov ktorých baví vyťažovanie a plánovanie vozidla.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 981199  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresníme na osobnom stretnutí, prípadne uchádzačom pošleme odmeňovanie mailom