Program ročnej platenej stáže ALITER Inkubátor

Miesto práce
Mlynské Nivy 71, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Platená stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme integrátorom, vývojárom a konzultačnou spoločnosťou v oblasti informačných a komunikačných technológií. Máme tri produkčné divízie: divíziu IKT systémov, divíziu vývoja softvéru a divíziu špeciálnych systémov. Našim úspechom je okrem iného aj stále rastúci počet kontraktov s NATO agentúrami a máme plnenia pre veľké nadnárodné spoločnosti v oblasti leteckej a obrannej techniky ako sú Airbus, BAE Systems a mnohé ďalšie.
Máš rád výzvy a chceš svoju kariéru spojiť s dynamicky rastúcou spoločnosťou, ktorá rozpozná a rozvinie Tvoje silné stránky? Pošli nám svoj životopis a naštartuj u nás svoju kariéru.

Vybraní stážisti budú pracovať vo viacerých oblastiach, akými sú technické pozície, vývoj produktov, projektové riadenie, obchodná činnosť, analýza či back-office (Prebieha formou rotácie). Počas stáže budú mať po dobu 12 mesiacov príležitosť ukázať svoje zručnosti, vedomosti, obchodného ducha, dôslednosť, kreativitu a aktívne pracovať na samostatných projektoch.

Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.
U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch.
V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:
• získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
• práca na samostatých projektoch
• hodnotenie od mentorov
• osvedčenie o absolvovaní stáže

Svoj životopis v slovenskom jazyku pošlite e-mailom na adresu [email protected]. Výberové konanie bude prebiehať od polovice novembra do polovice decembra 2015. Kandidáti, ktorí vo výberovom konaní uspejú, nastúpia od 1.1.2016 na svoju ročnú prax v Aliter Technologies. Po úspešnom absolvovaní môže u nás kandidát získať stabilné miesto.

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Motivácia, chuť učiť sa, tímový hráč, logické myslenie, kreativita, dôslednosť, obchodný duch, aktivita a samostatnosť pri neskoršej práci na projektoch.

Aliter Technologies ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja dodáva sofistikované a jedinečné technologické riešenia prispôsobené potrebám klientov. Spoločnosť má tri hlavné produkčné divízie. Divízia IKT systémov sa zameriava na integráciu bezpečnej IKT infraštruktúry s vysokou pridanou hodnotou, ako sú dátové centrá, komunikačné systémy a siete. Divízia softvérového vývoja poskytuje klientom inovatívne riešenia prispôsobené ich potrebám a buduje vlastné produktové portfólio v oblasti automatizácie cloud-u, orchestrácie služieb a prevádzky kontaktných centier. Divízia Špeciálnych systémov ponúka návrh, vývoj a integráciu produktov a riešení určených pre ozbrojené sily, záchranné a policajné útvary a použitie v taktickom prostredí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Inkubátor
E-mail: poslať životopis
ID: 2331798  Dátum zverejnenia: 18.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platená stáž