Solution Architect SWH

Miesto práce
Mlynské Nivy 71, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu skúseného aplikačného solution architekta, ktorý disponuje poznatkami a praktickými skúsenosťami v oblasti návrhu softvéru a návrhu architektúry enterprisových softvérových riešení.
Primárne oblasti:
  • SOA architektúra
  • Portálové riešenia
  • Document a Case management systémy
  • BI, DWH
Hlavnou kompetenciou je:
  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi, identifikácia potrieb a špecifikácia požiadaviek zákazníka
  • Analýza a návrh riešenia
  • Tvorba modelov a analytickej dokumentácie
  • Definovanie základného konceptu a princípov
  • Oboznámenie sa s vecnými aspektami riešenia
  • Návrh aplikačnej architektúry
  • Návrh integračných rozhraní a scenárov
  • Vyber technológii a existujúcich riešení pre daný projekt
  • Spolupráca s tímom zodpovedným za infraštruktúru
  • Riadenie analytického tímu v rámci návrhovej fázy projektu
  • Príprava technickej časti obchodnej dokumentácie
  • Zodpovednosť za technickú a vecnú integritu analýzy a architektúry riešenia, za vecnú správnosť dokumentácie analýzy a architektúry riešenia v súlade so schválenými princípmi
  • Reprezentácia spoločnosti na úrovni zákazníckych a manažérskych vzťahov, v rámci odborných komunít
  • Implementácia konceptov riešení a vyhodnocovanie možných technológií pre potrebu projektu a ďalšieho rozvoja spoločnosti

  • Možnosť sebarealizácie
  • Práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
  • Stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Znalosť SOA, integračné patterny,
  • Modelovanie návrhu v UML (Enterprise Architect)
  • Aplikačná architektúra
  • HA/DR riešenia
  • Základná znalosť infraštrukturnych patternov
J2EE
  • Webové technológie: PHP, HTML5, CSS3, JavaScript (na úrovni W3C štandardov)
  • SP aplikácia: AngulaJS, React,
  • Databázové platformy: Oracle, DB2, PostgreSQL
  • Middleware: Oracle SOA Suite, JBoss Fuse, IBM WebSphere OS: RHEL, Oracle Linux

Schopnosť vyhodnotiť, navrhnúť a využívať nástroje a technológie pre efektívne vytváranie SW riešenia
Prehľad a prax s riešeniami nadnárodných IT spoločností
Skúsenosti s aktívnou tvorbou technických častí ponúk
Minimálne 5 ročná prax s realizáciou komplexných SW riešení

Aliter Technologies ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja dodáva sofistikované a jedinečné technologické riešenia prispôsobené potrebám klientov. Spoločnosť má tri hlavné produkčné divízie. Divízia IKT systémov sa zameriava na integráciu bezpečnej IKT infraštruktúry s vysokou pridanou hodnotou, ako sú dátové centrá, komunikačné systémy a siete. Divízia softvérového vývoja poskytuje klientom inovatívne riešenia prispôsobené ich potrebám a buduje vlastné produktové portfólio v oblasti automatizácie cloud-u, orchestrácie služieb a prevádzky kontaktných centier. Divízia Špeciálnych systémov ponúka návrh, vývoj a integráciu produktov a riešení určených pre ozbrojené sily, záchranné a policajné útvary a použitie v taktickom prostredí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aliter Technologies, a.s. HR 5
E-mail: poslať životopis
ID: 2088779  Dátum zverejnenia: 11.12.2016