Obchodný reprezentant/ka na HPP pre Rakúsko

AlifeStyle s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu:

Ste energická osobnosť s pozitívnym pohľadom na svet a máte záujem o súčasný design? Máte skúsenosti s predajom, ste silne zameraný/á na výsledok, a s nadšením prijímate nové výzvy?
Potom ste to práve Vy, koho hľadáme!

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových MO odberateľov
- zaistenie pravidelného toku objednávok
- budovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- zodpovednosť za obchodné výsledky vo zverenej oblasti

Nástup možný ihneď.

Ponúkame:
- províziu zo zjednaných zákaziek
- mobilný telefón / notebook
- a ďalšie výhody zodpovedajúce výkonom

V prípade záujmu o túto pozíciu, zašlite prosím čo najskôr, svoj štruktúrovaný životopis
vrátene sprievodného listu na nižšie uvedený email.

email: [email protected]

Ďakujeme za Váš záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu/reprezentanta
- výborné komunikačné a prezentačné znalosti
- schopnosť vcítiť sa do potrieb zákazníka
- dokončené SŠ vzdelanie
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť práce na PC
- znalosť NJ slovom i písmom na výbornej úrovni
- trestná bezúhonnosť podmienkou
- vlastné vozidlo výhodou

Sme rodinná firma s tradíciou od roku 2007, ktorá pôsobí na trhoch v Českej a Slovenskej republike, v Rakúsku a v Slovinsku.
Predávame značkový nábytok, interiérové doplnky, bytový textil značiek ako Green Gate, Lifestyle, Clayre-Eef, PPD, Richmond by Spiegel, ktorých sme výhradným distribútorom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1719137  Dátum zverejnenia: 22.4.2014