Obchodný zástupca - región Slovensko

ALFUN SK, s.r.o.

Priemyselná 4435 / 8, 926 01, Sereď, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď (alebo dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
fix + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj hliníkových, nerezových a oceľových polotovarov (plechy, tyče, profily)
Zverený región - celé Slovensko.
- práca s pridelenými zákazníkmi a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu
- vyjednávanie a uzatváranie kúpnych zmlúv
- plánovanie, reporty.

Ponúkame:
- zázemie dynamicky rastúcej firmy,
- benefity pracovnej pozície (Auto, PC, mobilný telefón)
- zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

1. kolo - osobný pohovor, 2. kolo - užší výber.
Osobný pohovor v 40. k.t. 2015.

Nečakaj, prekroč svoj tieň, a napíš nám!

Životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona posielať na uvedený e-mail.

Kontaktná osoba: Ing. Peter Šouc
Tel.: +421 905 290 282
E-mail: [email protected]

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

3

Hľadáme dravého, skúseného obchodníka, flexibilného, technicky zdatného, ktorému nechýba odvaha pre vyššie pracovné nasadenie, a ktorý sa nebojí odborného rastu v prosperujúcej spoločnosti.

„ Ak si to práve Ty, tak skonči s priemernosťou, a začni pracovať pre ALFUN.“

ALFUN Metal Service Center- líder na trhu, veľkoobchod, maloobchod - predaj hutného materiálu - farebné kovy, oceľ, nerez.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 863953  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + pohyblivá zložka