Obchodný zástupca/predajca

ALFUN SK, s.r.o.

Priemyselná 4435 / 8, 926 01, Sereď, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj hliníkových a nerezových polotovarov (dosky, tyče, profily, plechy)
Región: celé Slovensko
- práca s pridelenými zákazníkmi a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu
- vyjednávanie a uzatváranie kúpnych zmlúv
- plánovanie, reporty.
- pracovné miesto: ALFUN sk, s.r.o., Priemyselná 4435/8, Sereď

Ponúkame:
- zázemie dynamicky rastúcej firmy,
- vybavenie pracovnej pozície (Auto, PC, mobilný telefón).

Životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona posielať na uvedený e-mail.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
1. kolo - osobný pohovor
2. kolo - užší výber - p. testy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívny vodič
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, záujem podieľať sa na raste spoločnosti
- prezentačné, predajné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, loajalita
- znalosť NJ, alebo AJ výhodou, VP sk. B
- znalosť práce na PC (MS OFFICE, internet, atď.)

ALFUN Metal Service Center- líder na trhu, veľkoobchod, maloobchod - predaj hutného materiálu - farebné kovy, oceľ, nerez.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1926768  Dátum zverejnenia: 12.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + pohyblivá zložka