Obchodný zástupca/predajca

ALFUN SK, s.r.o.

Miesto práce
Amerikai Fasor 7, HU 8000 Székesfehérvár, Maďarsko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj hliníkových polotovarov (dosky, tyče, profily)
- práca s pridelenými zákazníkmi a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu
- vyjednávanie a uzatváranie kúpnych zmlúv
- pracovné miesto: ALFUN HU Kft., Amerikai Fasor 7, HU 8000 Székesfehérvár

Ponúkame:
- zázemie dynamicky rastúcej firmy
- platové podmienky dohodou
- vybavenie pracovnej pozície (auto, PC, mobilný telefón, atď.)

Informácie o výberovom konaní

Vybraný uchádzač bude mať na starosti celý Maďarský trh.
Životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona posielať na uvedený e-mail.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
1. kolo - osobný pohovor
2. kolo - užší výber - p. testy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť maďarského jazyka na úrovni materinského jazyka podmienkou
- min. 2 roky praxe v predaji (znalosť predávaných komodít výhodou)
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, záujem podieľať sa na raste spoločnosti
- prezentačné, predajné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, loajalita
- znalosť NJ, alebo AJ výhodou, VP sk. B
- znalosť práce na PC (MS OFFICE, internet, atď.)

ALFUN Metal Service Center- líder na trhu, veľkoobchod, maloobchod - predaj hutného materiálu - farebné kovy, oceľ, nerez.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1183183  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + pohyblivá zložka