Skladník

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Napájadlá 15, 040 12 Košice, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímať tovar do skladu na základe dodacích listov
- evidovať pohyb materiálu na sklade v informačnom systéme a vyskladňovať materiál na zákazky
- samostatne obsluhovať rezačku, spracovať prijatý alebo potlačený materiál (etikety) podľa technologického listu alebo vzoru
- kontrolovať kvalitu vyrobených etikiet podľa odsúhlaseného vzoru a technologického listu

Hľadáte pestrú, zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti kde:
- dostanete zaškolenie odborným a kompetentným personálom?
- je možnosť profesijného rastu?
- je bezpečné pracovné prostredie a rozvinutá etická firemná kultúra?
- je príjemný a dynamický kolektív?
- sa s Vami počíta dlhodobo?

Ak áno, prejavte záujem o pozíciu skladníka - ponúkame čo hľadáte!

Uchádzači o pracovné miesto zasielajte štruktúrovaný životopis s fotografiou, prípadne motivačný list elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu.

Informovať budeme všetkých. Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termín pohovoru
uchádzačom oznámime.
Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona Z.z. 122/2013 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektronické, strojárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosti a prax v skladovom hospodárstve sú vítané
- schopnosť samostatnej práce, ukončovanie procesov
- vítaná znalosť cudzieho jazyka - nie je podmienkou
- znalosť práce s PC
- prax s VZV vítaná
- zodpovednosť, dôslednosť, nekonfliktnosť
- dobré referencie

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2663136  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou