Obchodno-technický manažér

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Košice, s vysokou mierou cestovania
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budovanie vlastnej databázy obchodných príležitostí
• sústavné odborné vzdelávanie
• zisťovanie potrieb zákazníkov a ponuka riešení
• spracovanie cenových ponúk a objednávok a spravovanie počas ich realizácie
• sledovanie trhu a konkurencie, vyhodnocovanie a návrhy na nové projekty
• samostatné aktivity vedúce ku zvyšovaniu obratu spoločnosti
• podieľanie sa na projektoch firmy

Hľadáte pestrú, zaujímavú a náročnú prácu kde:

• dostanete zaškolenie, odbornú podporu a priebežné vzdelávanie?
• máte pracovné podmienky s dobrou technickou podporou?
• je skvelé pracovné prostredie a etická firemná kultúra?
• ovplyvňujete svoj zárobok vlastným pričinením?
• sa s Vami počíta dlhodobo?

Ak áno, prejavte záujem o pozíciu Obchodno-technický manažér!
Ponúkame všetko, čo hľadáte!

Uchádzači o pracovné miesto s bydliskom Košice alebo Košice okolie zasielajte:
- štruktúrovaný životopis s fotografiou
- motivačný list
- telefónny kontakt na získanie referencií z predchádzajúcich zamestnaní
elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu.
Informovať budeme všetkých. Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí najviac spĺňajú požadované kritéria.
Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termíny pohovoru uchádzačom oznámime.

Pošlite nám svoj pracovný životopis s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, komunikácia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• aktívna znalosť anglického jazyka ( maďarský alebo nemecký jazyk vítaný)
• ovládanie práce s počítačom - Microsoft Excel (pokročilý - použitie vzorcov a funkcií), Outlook, Word, internet
• technické myslenie, predstavivosť, zvládanie základných matematických výpočtov
• vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• komunikatívnosť, časová a priestorová flexibilita
• samostatnosť, dôslednosť, príjemné vystupovanie a vzhľad

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2521344  Dátum zverejnenia: 18.4.2016