Obchodný zástupca / obchodná zástupkyňa

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Napájadlá 15, 040 12 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zákl. mzda + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie a uzatváranie obchodných prípadov
- obchodné stretnutia za účelom získania objednávky
- samostatné aktivity vedúce ku zvyšovaniu obratu spoločnosti
- spracovanie cenových ponúk a objednávok
- starostlivosť o zákazníkov
- aktualizácia informácií o zákazníkoch v informačnom systéme
- sledovanie trhu a konkurencie
- spravovanie zákaziek počas ich realizácie
- podieľanie sa na projektoch firmy

Ponúkame:
- zaškolenie, odbornú podporu a priebežné vzdelávanie
- pestrú, zaujímavú a náročnú prácu
- neobmedzený príjem závislý len od vlastných schopností a výsledkov
- primerané pracovné podmienky s dobrou technickou podporou
- skvelé pracovné prostredie a etickú firemnú kultúru
- tvrdý systém, ľudský prístup

Štruktúrovaný životopis s fotografiou a motivačný list zasielajte elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu.
Informovať budeme všetkých, ale na osobný pohovor budú pozvaní vybratí uchádzači.
Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termíny pohovoru uchádzačom oznámime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká schopnosť samostatného obchodného rokovania s dosahovaním výsledkov
- záujem o stálu prácu pri ktorej je nutné zvládnuť špecifiká produktu
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je vítaná
- radosť z cestovania v rámci Slovenska i zahraničia
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- pozitívny prístup k životu
- chuť učiť sa a prijímať nové výzvy
- vodičský preukaz B, prax v riadení motorového vozidla podmienkou
- slušné a príjemné vystupovanie
- dobré referencie
- iné znalosti: Internet

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2231706  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zákl. mzda + provízie