Asistent/ka v STARTUPe

AlfaPro spol. s r.o.

Miesto práce
Plynárenská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Uvidíme, aký budeš šikovný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora tímu pri rozvoji technologického startupu, ako napríklad:
- prieskum trhu,
- starostlivosť o sociálne siete,
- vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi,
- tvorba firemných materiálov,
- udržiavanie webovej stránky,
- administratívna práca
- atď.

Hľadáme človeka, ktorý je podnikavý, neočakáva stereotypnú prácu aj keď občas sa jej nevyhne, je kreatívny a komunikatívny, nenechá sa odbiť pri prvom odmietnutí, vie veci úspešne vybaviť a chce robiť prácu, kde sa musí učiť nové veci a hľadať najlepšiu cestu ako uskutočniť zverený cieľ.

- Mobil s internetom, aby sme ťa mohli vždy zastihnúť - ale iba cez pracovnú dobu ;)
- Auto, iba keď to bude potrebné.
- Kreatívna práca, kde je šanca, že sa niečo naučíš.
- Ak sa osvedčíš je možnosť aj práce z domu.

Informácie o výberovom konaní

CV v anglickom jazyku
10 slov prečo máme vybrať teba
10 slov prečo sa ti páči táto ponuka práce

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy
Google Analytics - Základy
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

asertívnosť, komunikatívnosť, kreatívnosť

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Celý náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2730935  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Uvidíme, aký budeš šikovný