Si ukecaný/á? Máš obchodného ducha? Prejav sa ako telefonista/ka!

AlfaPro spol. s r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 72, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,5-8 EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti:

ŽIADEN ONLINE PREDAJ

• aktívne oslovovanie firiem na správu počítačov a IT,
• dopĺňanie databázy,
• dohadovanie serióznych stretnutí pre obchodných zástupcov,
• archivácia záznamov z komunikácie,
• reportovanie výsledkov priamemu nadriadenému,
• dobré vyjadrovacie schopnosti a slovná zásoba,
• zodpovedanie za plnenie osobného plánu,
Na živnosť so skúsenosťami je plat od 6-8€/hod. Vyššie odmeny závisia od plnenia plánu a práce na viacerých projektoch

Iné výhody:
• úvodné zaškolenia,
• možnosť sebarealizácie,
• samostatná a dynamická práca,
• motivačný systém hodnotenia
• zaujímavé platové ohodnotenie závislé na výkone,
Na
• práca v mladom kolektíve a možnosť dlhodobej spolupráce do budúcna

Hľadáme najlepšie študenta/študentku, ktorý nemusí mať prax s telemarketingom a je samostatný. Na živnosť so skúsenosťami je plat od 6-8€/hod. Vyššie odmeny závisia od plnenia plánu a práce na viacerých projektoch Mal by mať veľmi dobré komunikačné zručnosti, charizmu a vedieť presvedčiť argumentáciou potencionálneho klienta. Mal by mať možnosť túto prácu vykonávať pondelok, utorok , stredu a štvrtok ideálne od 9:00 - 16:00. Je to však na vzájomnej dohode
Možnosť variabilného prispôsobenia časov a dní
Odmena za vykonanú prácu ma fixnú a variabilnú zložku.

Kontaktovať prosíme výhradne e-mailom na [email protected] (životopis a motivačný list).
Prosíme zároveň o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov uvedených v CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
• Zdravá asertivita a komunikačné zručnosti,
• chuť a odvaha telefonovať,
• sebavedomá a samostatná osobnosť,
• záľuba v komunikáciu a motivácia k úspechom,
• kreativita, samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť.
• veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti a slovná zásoba,
• kreativita, samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť,

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Celý náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1660064  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5-8 EUR / hod