Obchodný manažér pre Horeca SR

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacHrubá mzda 2000 EUR pozostáva: 1500 EUR/mesiac základná mzda, mesačné odmeny 30%, + ročné firemné bonusy 10% (nenárokovateľné zložky mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ALFA BIO je lídrom vo výrobe Tofu, Tofu nátierok a ďalších výrobkov z Tofu. Naše výrobky zákazníci nájdu dnes už v 29 krajinách Európy, na regáloch hlavných reťazcoch. Značka LUNTER je vnímaná ako silná a kredibilná značka v segmente rastlinnej stravy v krajinách V4.

Otvárame pozíciu Obchodný manažér pre HORECA SR, kde vaše zodpovednosti budú:
• Vyhľadávanie potencionálnych nových HORECA zákazníkov.
• Komunikácia a riadenie HORECA veľkoobchodov.
• Poradenstvo a konzultácie pre HORECA zariadenia.
• Spolupráca a aktívne vyhľadávanie nových distribučných kanálov.
• Realizácia promočných aktivít a stratégií.
• Reprezentácia spoločnosti a udržiavanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi.
• Vedenie obchodných jednaní s kľúčovými HORECA klientmi a partnermi.
• Vyjednávanie podmienok spolupráce so strategickými odberateľmi.
• Podieľanie sa na obchodnej a marketingovej stratégie pre HORECA segment.
• Plnenie obchodných plánov spoločnosti, reporting, plánovanie.
• Priebežná analýza trhu – monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov.
• Riadenie procesov a projektov projekty v rámci zverenej oblasti.

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá
• k pozícii prináleží mobil, počítač a automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HORECA

Počet rokov praxe

3

• Prezentačné zručnosti
• Komunikačné schopnosti
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Time management, zvládanie stresových situácii

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4776651  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac