Pracovník výroby rastlinných nátierok

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného zamestnanca, ktorý sa nebojí práce, má tímového ducha a práca na zmeny mu nerobí problém.

Ponúkame práci v potravinárskej výrobe sójových nátierok, kde otvárame dve pozície - OPERÁTOR VÝROBY RASTLINNÝCH NÁTIEROK, ktorý zodpovedá za kontrolu, prípravu, nastavenie, prevádzku, obsluhu a údržbu technických zariadení určených na spracovanie a výrobu rastlinných nátierok a PRACOVNÍK VÝROBY RASTLINNÝCH NÁTIEROK, ktorý zodpovedá za prípravu všetkých potrebných surovín a zariadení, správne spracovanie a namiešavanie ingrediencií potrebných na výrobu rastlinných nátierok a výrobkov v súlade s pracovnými postupmi a normami.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nám poslať svoj životopis. U nás nájdeš výborný tím, firemné benefity, osobné bonusy a najmodernejšie výrobné technológie.

V rámci nášho adaptačného programu Ťa pripravíme na Tvoje budúce úlohy. Poskytneme Ti dôkladné zapracovanie, pri ktorom Ťa individuálne povedie skúsený kolega.

• Prácu na plný pracovný úväzok.
• Atraktívny základný plat, ktorý je v našom regióne nadpriemerný.
• Motivačnú variabilnú zložku.
• Pri pravidelnej dochádzke nárok na mesačný bonus.
• Po odpracovanie jedného roka nárok na 13. plat.
• Tiež 14. plat podľa výsledkov spoločnosti.
• Zmluvu na dobu neurčitú po 1 roku.
• Taktiež za každý odpracovaný rok prémiu za odpracované roky.
• Príspevok za sobáš, pri narodení dieťaťa.
• Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť , technické myslenie
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Spoľahlivosť a dôslednosť
• Aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
• Orientácia na výsledok a cieľ
• Tímová práca
• Ochota pracovať na zmeny

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2928539  Dátum zverejnenia: 10.2.2017