Údržbár-elektrikár

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom k modernizácii a snahe neustále sa technologicky zlepšovať hľadáme do nášho tímu pracovníkov údržby ďalšiu posilu. Hľadáme energického človeka s chuťou pracovať v zmennej prevádzke a so záujmom sa naďalej vzdelávať a učiť sa novým veciam a postupom. Hľadáme tímového človeka, ktorý bude žiť hodnotami spoločnosti.

Náplňou práce je nielen riešenie vzniknutých technických problémov, ale predovšetkým údržba a predchádzanie technickým poruchám zariadenia. Našim cieľom je vybudovať si kvalitnú základňu, zaučiť si vlastných ľudí a minimalizovať zásahy externých údržbárskych firiem.

Firma ponúka prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, výborný pracovný kolektív a rozsiahle benefity. Pri vzájomnej spokojnosti pracovný pomer na dobu neurčitú po odpracovaní jedného roka. K základnému platu variabilná zložka až do výšky 22 %. Ďalej ponúkame príspevky za sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky, zľavovú kartu nielen na naše produkty a do našej reštaurácie, ale aj u partnerov. Po odpracovanie jedného roka vzniká nárok na 13. a 14. plat. Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme preukaz držiteľa odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §22, výhodou je zváračský preukaz Z-E1 a prax v odbore.

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Dnes vedú firmu traja synovia Jána Luntera. Jej zakladateľ však stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Staňte sa členom nášho tímu! Viac o nás www.lunter.com .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kremnička 71
97405 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Prausová
Tel.: +4210484729443
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2751197   Dátum zverejnenia: 10.11.2016