Majster výroby

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podmiekou je, že pracovník v prvých mesiacoch po nástupe do spoločnosti prejde každým výrobným pracoviskom!

1. Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci
2. Zabezpečovanie pravidiel správnej výrobnej praxe na pracovisku
3. Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny
4. Zodpovedanie za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie na základe denného plánu
5. Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov
6. Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov
7. Zodpovedanie za zaškoľovanie nových zamestnancov
8. Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
9. Vedenie prevádzkovej dokumentácie
10. Udržiavanie poriadku na pracovisku
11. Plnenie odsúhlasených úloh zadaných na výrobnej porade v súvislosti s kvalitou, efektivitou a produktivitou na pracovisku
12. Riadenie a navrhovanie opatrení na zlepšenie kvality, dodržiavania hygieny a poriadku na pracovisku
13. Zodpovedanie za výrobný sklad
14. Zodpovedanie za organizáciu pracoviska (pracovné tabule, vizualizácie pracovných postupov, štandardy kvality produktov)

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2016 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo výhodou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

2

- min. 1 roky na podobnej pozícii (riadenie ľudí, teamleader, akceptovaná prax aj z neziskovej alebo školskej činnosti)
- prednosť dostanú uchádzači s relevantnou praxou majstra vo výrobnom podniku
- zdravotný preukaz
- RÚVZ - osvedčenie (ak nie je kvalifikácia potravinár)
- práca s počítačom (MS Word pokročilý, MS Excel pokročilý)
- vedenie ľudí, proaktívny prístup pri riešení problémových situácií
- znalosť pravidiel BOZP a HACCP výhodou
- znalosť pravidiel LEAN, 5S, TPM výhodou

ALFA BIO s.r.o. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a obchodovaním s potravinami a nealkoholickými nápojmi. Pôsobí v 6 krajinách Európy. Viac informácií na www.lunter.com.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kremnička 71
97405 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Prausová
Tel.: +421911149029
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2339123   Dátum zverejnenia: 24.5.2016