Práca v hotelovej práčovni

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL, s.r.o.

Jánska dolina 2190, 032 03 Liptovský Ján, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pranie hotelového prádla

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** sa nachádza v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján, na mieste predurčenom pre spoznávanie prírodných krás. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry. Jánskou dolinou preteká potok Štiavnica, ktorý dotvára čarovnú atmosféru prostredia. Dĺžka Jánskej doliny je 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2611023  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodné platové podmienky