Čašník, čašníčka

ALEXANDRA COMPLEX, s. r. o.

Miesto práce
Jánska dolina, Liptovský Ján, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov hotelového zariadenia podľa gastronomických pravidiel
- podávanie kvalifikovaných informácií o ponúkanom sortimente a službách hotelového zariadenia
- dodržiavanie jednotných zásad obsluhy
- komplexná starosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- správne účtovanie cien podľa platných cenníkov hotela cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu

Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného čašníka/čašníčku pre naše hotelové a reštauračné zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme:
- zodpovedný prístup k práci
- ovládanie práce s registračnou pokladňou
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, ústretovosť, flexibilita
- prax v odbore vítaná
- ovládanie reštauračného systému BlueGastro výhodou

Spoločnosť sa zaoberá marketingovými službami.
ID: 2968409  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou