Grafik v kreatívnej reklamnej agentúre

Chillix - reklamné štúdio

Miesto práce
Novozámocká 65, Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

☆ grafické práce
☆ ideamaking
☆ DTP, príprava, kontrola a zadávanie dát do tlače
☆ práca s balíkom Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop...)
☆ obsluha moderných digitálnych maloformátových a veľkoformátových tlačiarní (po zaškolení)

✔ možnosť sebarealizácie
✔ práca v mladom kolektíve
✔ zázemie stabilnej firmy
✔ príjemné pracovné prostredie
✔ finančné a nefinančné bonusy
✔ firemné workshopy a doplňujúce vzdelávania

Sme kreatívna reklamná agentúra so sídlom v Nitre a ponúkame komplexné služby v oblasti propagácie od ideového návrhu, cez grafické spracovanie až po výrobu reklamy na mieru pre rôznorodých klientov zo Slovenska aj zahraničia.

Nebaví Ťa stereotyp a máš chuť pracovať vždy na nových veciach pre zaujímavých ľudí? Ak máš chuť učiť sa, si dôsledný a samostatný, spoľahlivý a dobre naladený hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou nášho stabilného tímu. Čaká ťa kreatívna rôznorodá práca na zaujímavých projektoch v mladom kolektíve, ktorí sa s tebou radi podelia o všetky zručnosti a skúsenosti.

Tešiť sa môžeš na príjemné pracovné prostredie, výbornú taliansku kávu a šéfkine sladké dobroty, teambuildingové akcie, firemné oblečenie, prémiové hodnotenie v závislosti od výsledkov, možnosti ďalšieho vzdelávania a kurzov, zamestnanecké zľavy a mnoho ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Masmediálna komunikácia, Umelecké, Technické, Polygrafické, Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

• Komunikatívnosť
• Kreatívne cítenie
• Zmysel pre detail
• Flexibilita
• Prezentačná schopnosť
• Záujem o nové trendy, technológie a inovácie
• Zodpovednosť a samostatnosť

Sme Chillix, kreatívne štúdio z Nitry s viac než 10-ročnými skúsenosťami. Našim klientom poskytujeme 5⭐ full-servis od návrhu korporátnej identity, cez výrobu reklamných materiálov (máme tlačové technológie in-house), budovanie webov a web appiek, až po tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí. To všetko robíme s ‍❤️‍ láskou a na mieru pre rôznorodých klientov zo Slovenska aj zahraničia.

Nebaví Ťa stereotyp a máš chuť pracovať vždy na nových veciach pre zaujímavých ľudí? Ak máš chuť učiť sa, si dôsledný a samostatný, spoľahlivý a dobre naladený hľadáme práve teba ❗ Staň sa súčasťou nášho stabilného tímu. Čaká ťa kreatívna rôznorodá práca na zaujímavých projektoch v mladom kolektíve, ktorí sa s tebou radi podelia o všetky zručnosti a skúsenosti.

Tešiť sa môžeš na príjemné pracovné prostredie, výbornú kávu ☕ a šéfkine sladké dobroty, teambuildingové akcie, prémiové hodnotenie v závislosti od výsledkov, možnosti ďalšieho vzdelávania a kurzov, zamestnanecké zľavy a mnoho ďalšieho.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3109784  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou