Customer Service Executive

Alexander Hughes CE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
03.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie Customer Service procesov: kontaktovanie zákazníkov, price management, spracovanie objednávok, sledovanie skladových zásob, tvorba credit & debit záznamov, fakturácia, sledovanie logistického toku, payment booking, riešenie faktúr po dátume splatnosti
- Kontrola nasledujúcich aktivít : spracovanie objednávok, follow-up of the return flow & invoicing it in different systems (JDE & Siebel)
- Proaktívna komunikácia so zákazníkmi, udržovanie dobrého vzťahu s nimi, riešenie prípadných problémov profesionálne & rýchle
- Sledovanie reklamácií & correct issuing of credit/debit notes to avoid late payments
- Upovedomenie zákazníkov o faktúrach po dátume splatnosti
- Sledovanie dokumentov & databázi zákazníkov
- Fakturácia & zasielanie písomných dokumentov zákazníkom
- Podpora Oddelenia Marketingu, Obchodného a Finančného oddelenia, komunikácia s týmito oddeleniami & pochopenie ich potrieb

Informácie o výberovom konaní

- Vysokoškolské vzdelanie
- 1-2 roky skúsenosti s Customer Service výhodou
- Skúsenosť s FMCG spoločnosťou výhodou
- Výborné komunikačné schopnosti s internými ako aj externými zákazníkmi
- Schopnosť práce pod stresom
- Orientácia na potreby zákazníka & riešenie problému
- Teamová práca, zodpovednosť & aktívna účasť
- Veľmi dobré počítačové znalosti
- Veľmi dobrá znalosť Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- Znalosť JDE, Siebel alebo EDI výhodou
- Jazykové znalosti: Anglicky & Maďarsky/Slovensky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FMCG, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Global market leader in FMCG
ID: 2121832  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac