Čašníčka v Burger Boutique

Alexander Buday SANDRO

Miesto práce
Mostná 68, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Privítanie a obsluha hostí, ponuka burgrov jedál a príprava nápojov, zodpovednosť za reštauráciu počas smeny, komunikácia s hosťami, denná uzávierka na konci smeny, milý a ústretový prístup k práci a k zákazníkom, mesačná inventúra tovaru

Práca v novozrekonštruovanej reštaurácii v centre mesta, sociálny benefit /stravovanie/, finančné ohodnotenie /platené nadčasy/, mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť zaoberajúca sa hotelierskou činnosťou a prevádzkou barov
Bližšie informácie na www.alexanders.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2542356  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou