Obchodný zástupca Abicor Binzel Slovensko

Alexander Binzel - zváracia technika, spol. s r.o.

Priemyselná ulica 1239, 93101 Šamorín, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora pre zákazníkov (koncoví zákazníci, predajcovia) na území SR
- inštalácia a konfigurácia systémových balíkov a zavedenie nových produktov na slovenský trh
- opravy produktov spoločnosti, vykonávanie produktových školení pre zákazníkov
- účasť na odborných seminároch, účasť na národných a medzinárodných veľtrhoch
- práce súvisiace s prevádzkou skladu, logistika a rozvoz tovaru
- spolupráca na podnikových projektoch

Stabilné zamestnanie, systematické zapracovanie metódou „Learning-by-doing“ a rôznorodé úlohy a činnosti v dynamicky expandujúcej spoločnosti s dobrou osobnou perspektívou. Služobné auto a mobilný telefón.

- práca na plný pracovný úväzok na dobu neurčitú s nástupom možným aj okamžite
- skúšobná doba 3 mesiace
- potrebné zaslanie životopisu, sprievodného listu, prípadne referencie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, zváracia technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent strednej priemyselnej školy s maturitou alebo vysokej školy technického zamerania
- vek do 45 rokov
- bezúhonnosť
- príjemné a ústretové vystupovanie, schopnosť tímovej spolupráce
- precíznosť, spoľahlivosť, šikovnosť, flexibilita

- ochota k fyzickej práci
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu (zahraničné školenia)
- znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka - aktívne
- práca s PC, softvérové znalosti: MS Office, (ovládanie Corel Draw + MS Dynamics Nav vítané)
- vodičské oprávnenie B

V súčasnosti je ABICOR BINZEL skupina zastúpená prostredníctvom viac než 30 dcérskych spoločností a 20 exkluzívnych dovozcov vo viac než 50. krajinách na celom svete.
ABICOR BINZEL je na Slovensku zastúpená spoločnosťou Alexander Binzel - zváracia technika, ktorá pôsobí v Šamoríne na Priemyselnej ulici od roku 1991.
Spoločnosť Alexander Binzel – zváracia technika spol. s r.o. v Šamoríne dodáva v rámci svojej obchodnej činnosti celý sortiment výrobkov pre ručné, strojné a robotizované zváranie vrátane príslušenstva, náhradných dielov, záručného a pozáručného servisu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Priemyselná, 1239
93101 Šamorín